Radio Pryzmat

D.A.N.C.E Międzynarodowe warsztaty

A-
A+

D.A.N.C.E Międzynarodowe warsztaty

Międzynarodowe warsztaty tańca DANCE skupiają artystów, pedagogów i uczestników z różnych krajów Europy.

Głównym celem i założeniem warsztatów jest otwarcie nowej przestrzeni dla osób pragnących w przyjaznej i komfortowej atmosferze rozwijać swój talent oraz artystyczną osobowość za pomocą różnych technik tańca.

Rewolucjonizując system pracy nad fizycznymi możliwościami tancerzy, pogłębiamy świadomość ciała, która jest kluczowym narzędziem do osiągnięcia pełnego wyrazu artystycznego. Dzięki wymianie kulturowej i artystycznej warsztaty są połączeniem wielu istotnych doświadczeń ruchowo intelektualnych. Indywidualny styl każdego prowadzącego nadaje nowy kształt formie ruchu i dodaje nową niepowtarzalną jakość technice tańca której uczy.

Od tańca klasycznego i neoklasycznego, które uczą koordynacji ruchowej, lekkości, zwiewność i precyzji, jednocześnie przygotowując ciało do dalszej pracy, przez taniec współczesny dający ogromne możliwości rozwoju fizycznego i umysłowego po partnerowanie z elementami improwizacji oraz acro jogę, które uczą świadomej współpracy z partnerem, z jego ciężarem ciała i środkiem ciężkości.

Wszystkie te elementy, są podstawowymi narzędziami do przekraczania własnych limitów i zakresów, pogłębiają wiedzę wyciągniętą z różnorodnych źródeł oraz tworzą spójną drogę umożliwiającą wyrażanie siebie w ponadczasowej formie sztuki jaką jest taniec… D.A.N.C.E .

 

Całkowity koszty warsztatów to 750 zł.

Jest to pełny pakiet, obejmujący wszystkie techniki oraz udział w otwartym dla publiczności pokazie zamykającym warsztaty. 
Istnieje możliwość wykupienia jednego dowolnego dnia warsztatów w cenie 130 zł. lub poszczególnych zajęć w cenie 35 zl.

UWAGA, ze względu komfort uczestników liczba miejsc będzie ograniczona. Udział w warsztatach gwarantować będzie wpłata bezzwrotnej zaliczki 300 zł.

Aby dokonać rezerwacji proszę o wysłanie e-mail o treści Warsztaty D.A.N.C.E oraz imię i nazwisko na adres akarabela20@gmail.com, a następnie otrzymają Państwo numer konta bankowego aby uiścić przelew.

Osoby, które chcą wziąć udział tylko w poszczególnych dniach lub zajęciach, będą wpisywane na osobną listę, proszę w tym przypadku wysłać email pod ten sam adres z dopiskiem : warsztaty D.A.N.C.E, imię i nazwisko oraz dni w których planujecie przyjść i na jakie zajęcia.

Prowadzący:

Taniec klasyczny – Mizuki Kurosawa | Japonia

Taniec Neoklasyczny – Anna Karabela | Polska

Taniec współczesny – Gabor Halasz | Węgry

Partnerowanie – Agata Kamykowska | Polska, Stanisław Iwanicki | Ukraina