Radio Pryzmat

Praca - Sekretarka/Archiwista

A-
A+

Dyrektor Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - Sekretarka/Archiwista.

  1. Wymagania formalne:
    • wykształcenie minimum średnie,
    • biegła znajomość obsługi komputera, Internetu, znajomość oprogramowań biurowych typu Microsoft Office,
    • umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi (fax, kopiarka, skaner, drukarka),
    • znajomość pracy w sekretariacie
  2. Wymagania dodatkowe:
    • komunikatywność i umiejętność współpracy w Zespole,
    • kultura osobista i umiejętność reprezentowania placówki w kontaktach z interesantami,
    • pożądana znajomość języka obcego (niemiecki, angielski).
  3. Zakres obowiązków:
    • wykonywanie typowych prac kancelaryjnych i biurowych według zaistniałych potrzeb,
    • obsługa korespondencji, pisanie umów, protokołów, sprawozdań,
    • dbanie o właściwy obieg i przechowywanie dokumentów placówki,
    • praca w zintegrowanym systemie zarządzania oświatą oraz systemie informacji oświatowej i platformie edukacyjnej
    • obsługa poczty elektronicznej i serwisów internetowych Urzędu Miasta Krakowa i Kuratorium,
    • prowadzenie rejestru umów, ewidencji druków ścisłego zarachowania, znaczków i biletów,
    • prowadzenie dokumentacji awansu zawodowego nauczycieli,
    • archiwizacja dokumentacji,
    • terminowe wykonywanie powierzonych zadań zapewniające prawidłowe funkcjonowanie placówki,
    • współpraca z działami księgowości, kadr i administracji,
    • obsługa poczty elektronicznej i serwisów internetowych UMK i KO,
    • przestrzeganie obowiazków pracy w sekretariacie zgodnie instrukcją obiegu i kontroli dokumentow, Instrukcją Kancelaryjno-Archiwalną i jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt oraz innymi instrukcjami obowiązującymi w SCKM.
  4. Warunki pracy i płacy:
    • wynagrodzenie: zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 sierpnia 2005 r. (Dz. U. Nr 146, poz. 1222 z póź. zm.) + 20 % premii regulaminowej + wysługa lat od 5 %,
    • miejsce pracy: sekretariat Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży, Kraków ul. Wietora 15,
    • zatrudnienie w wymiarze: 3/4 etatu, zatrudnienie na okres próbny, następnie na czas określony z możliwością uzyskania umowy na czas nieokreślony,
    • godziny pracy: od poniedziałku do piątku, wymiennie od 9.00-15.00 i 12.00-18.00.
    • rozpoczęcie zatrudnienia: 01 września 2019 roku.
  5. Wymagane dokumenty:
    • list motywacyjny
    • CV
    • kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie
    • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie
    • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 2007 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem,
    • inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.
  6. Termin i miejsce składania dokumentów:
    • Powyższe dokumenty należy złożyć w sekretariacie lub przesłać na adres:
      Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, 31-067 Kraków, ul.H.Wietora 13-15
    • Koperta powinna zawierać adnotację: „Nabór: sekretarka”
      Zgłoszenia należy składać do dnia 31 lipca do godz. 12.00.
    • Oferty, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.
    • O terminie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną poinformowani kandydaci wytypowani w wyniku wstępnej selekcji.
    • Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej: www.bip.krakow.pl.
  7. Ilość etatów:
    • ¾ etatu

Dyrektor
Ewa Rożańska